EKİPLE TANIŞIN

0_muge.jfif

Müge Baltacı

  • Grey LinkedIn Icon

Proje Yönetimi ve Partner Geliştirme

Müge Baltacı, 2015 yılında İstanbul Teknik Üniversitesi, Çevre Mühendisliği bölümünde %100 ingilizce lisans eğitimine başlamıştır. Öğrenciliğin yanında organizasyon planlama ve yönetimi, müşteri yönetimi, ve partner geliştirme gibi birçok farklı alanda çalışmıştır. 2020 senesinde lisans eğitimini bitirdikten sonra sosyal girişimciliğe başlayarak Köstebek’i kurmuştur. Köstebek mobil uygulamasının proje yönetimi ve partner geliştirme süreçleri ile ilgilenirken Köstebek'in doğuşundan bu yana büyümesinden gurur duymaktadır. 

5f98565e62431800064712dc.jfif

Çağla Yıldız

  • Grey LinkedIn Icon

Görsel İletişim ve Tasarım

Çağla Yıldız, 2014 yılında İstanbul Teknik Üniversitesi, Peyzaj Mimarlığı bölümünde lisans eğitimine başlamıştır. Lisans eğitimi boyunca sektörün farklı dallarında stajyerlerik yapmıştır. 2019 senesinde İstanbul Teknik Üniversitesi'nde Peyzaj Mimarlığı yüksek lisansıyla eğitimine devam etmiştir. Bu dönemde yarı zamanlı olarak mimarlık ofisinde çalışmaya başlamıştır. Yüksek lisans eğitimi devam ederken akademik araştırma projeleri gruplarında yer almıştır çeşitli tasarım yarışmalarına katılmıştır. Eğitim sürecinde edindiği program bilgilerini kullanarak, özel sektörde logo tasarım, görsel tasarım, 3D modelleme ve 2D animasyon gibi konularda freelance işler yapmıştır. Köstebek ekibinde ağırlıklı olarak görsel iletişim ve tasarım konularında çalışmaktadır..

0_deniz.jfif

Deniz Yılmaz, 2015 yılında İstanbul Bilgi Üniversitesi, Mekatronik mühendisliği bölümünde lisans eğitimine başlamıştır. Lisans eğitimi boyunca BSH firmasında ve UPES’de stajyerlik yapmıştır. 2020 senesinde lisans eğitimini bitirdikten sonra Özyeğin Üniversitesi, Bilgisayar mühendisliği bölümünde yüksek lisans eğitimine başlamıştır. Aynı zamanda Özyeğin üniversitesi bünyesinde bulunan Biyomekatronik Laboratuarında çalışmalarına devam etmektedir.

Deniz Yılmaz

  • Grey LinkedIn Icon

Teknoloji Geliştirme