Ekiple Tanışın

0_muge.jfif

Müge Baltacı

  • Grey LinkedIn Icon

Partner Geliştirme ve Operasyon Yönetimi

Müge Baltacı, 2015 yılında İstanbul Teknik Üniversitesi, Çevre Mühendisliği bölümünde %100 ingilizce lisans eğitimine başlamıştır. Öğrenciliğin yanında organizasyon planlama ve yönetimi, müşteri yönetimi, ve partner geliştirme gibi birçok farklı alanda çalışmıştır. 2020 senesinde lisans eğitimini bitirdikten sonra sosyal girişimciliğe başlayarak Köstebek’i kurmuştur. Köstebek’e partner geliştirme ve operasyon yönetimi konularında destek oluyor.

5f9846f06243180006471245.jfif

Sena Bulut

  • Grey LinkedIn Icon

Müşteri ve Süreç Yönetimi

Sena Bulut, 2015 yılında İstanbul Teknik Üniversitesi, Çevre mühendisliği eğitimine başlamıştır. Lisans eğitimi boyunca İstaç A.Ş., İo Çevre Çözümleri Ar&Ge Şirketi ve SKD Türkiye’de sürdürülebilirlik, atık yönetimi gibi alanlarda stajyerlik yapmıştır. Şu an Unilever Algida fabrikasında çevre mühendisi olarak çalışmaya başlamıştır.

5f98565e62431800064712dc.jfif

Çağla Yıldız

  • Grey LinkedIn Icon

Görsel İletişim ve Tasarım

Çağla Yıldız, 2014 yılında İstanbul Teknik Üniversitesi, Peyzaj Mimarlığı bölümünde lisans eğitimine başlamıştır. Lisans eğitimi boyunca fidanlık/botanik, şantiye/uygulama, ve tasarım ofisi olmak üzere sektörün farklı kollarında stajyerlerik yapmıştır. 2019 senesinde İstanbul Teknik Üniversitesi'nde Peyzaj Mimarlığı yüksek lisansıyla eğitimine devam etmiştir. Bu dönemde yarı zamanlı olarak mimarlık ofisinde çalışmaya başlamıştır. Yüksek lisans eğitimi devam ederken akademik araştırma projeleri gruplarında yer almıştır. Peyzaj mimarlığı eğitimi sürecinde edindiği program bilgilerini kullanarak, özel sektörde logo tasarım, görsel tasarım, 3D modelleme ve 2D animasyon gibi konularda freelance işler yapmaktadır.

0_deniz.jfif

Deniz Yılmaz

  • Grey LinkedIn Icon

Kontrol Sistemleri

Deniz Yılmaz, 2015 yılında İstanbul Bilgi Üniversitesi, Mekatronik mühendisliği bölümünde lisans eğitimine başlamıştır. Lisans eğitimi boyunca BSH firmasında ve UPES’de stajyerlik yapmıştır. 2020 senesinde lisans eğitimini bitirdikten sonra Özyeğin Üniversitesi, Bilgisayar mühendisliği bölümünde yüksek lisans eğitimine başlamıştır. Aynı zamanda Özyeğin üniversitesi bünyesinde bulunan Biyomekatronik Laboratuarında çalışmalarına devam etmektedir.